Tarihçemiz

G.S.G. Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.'nin ortakları çeyrek asırlık iş tecrübelerini ticari hayata geçirmek üzere 1994 senesinde bir araya gelmişlerdir. Ana faaliyet konuları ithalat ve ihracat gümrük işlemleri olup zamanla çalışanları ile birlikte müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini sağlayarak büyümeyi ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güven ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Değerlerimiz

• Müşterilerimiz velinimetimizdir.
• Sürekli en iyi olmak, değişmez hedefimizdir.
• En önemli sermayemiz sizlerin güvenidir.
• Amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
• Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma kurallarına uymak, düsturumuzdur.
• Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde ithalat ve ihracat müşavirlik hizmetlerinde, danışmanlık, yeminli gümrük müşavirliği dallarını yürütebilecek ve yönlendirebilecek rekabet gücü yüksek lider firma olma hedefine ulaşabilmek.

Misyonumuz

En ileri teknoloji kullanarak, hizmetlerini en yüksek seviyede vererek beklentilerinde ötesinde doğru çözümler üretmek, yarının koşullarını bugünden belirleyerek çalışanların eğitim ve morallerini en üst düzeyde tutmaktır.

Şirket Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlayacak, kusursuz hizmetleri; tam zamanında, doğa ve çevreye saygı, topluma hizmet anlayışı ile sunmak öncelikli amacımız ve görevimizdir.

Müşteri ve ilgili tarafların taleplerini karşılamak üzere “Sürekli İyileştirme“ anlayışı doğrultusunda, uygulanabilir şartları gözeterek, kalitemizi daima geliştirme çabalarıyla toplam kaliteye ulaşmak için; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında saygı ve güven bağının kurulması kalite politikamızın temel amacıdır.

Bu amaçlara ulaşabilmek adına birinci hedefimiz; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarını, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamaktır.

Bu amaçlar doğrultusunda kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.