ONLINE TAKİP

İsteğiniz üzerine tarafınıza vermiş olduğumuz şifre ile  internet sayfamızda bulunan “müşteri girişi” ne giriş yaparak ithalat, ihracat beyanname ve iş takibi bilgilerine , cari hesap ekstrelerinize ve dijital arşivlerinize tek tuşla ulaşabilirsiniz.

DİJİTAL ARŞİV

Gümrüklemesi bitmiş olan  tüm evraklarınız  tarafımızdan dijital arşivlerde kayıt altında tutulmaktadır. Dijital ortama alınan gümrük işlemlerine ait dış ticaret işlemlerine , tüm gümrük dosyaları ve tüm gümrük evraklarına, değişik filitreleme seçenekleriyle anında ulaşılabilmektedir. Evraklar tarafınıza henüz ulaşmamış bile olsa sistem üzerinden elektronik ortamda arşivlerinize anında ulaşabilmektesiniz.

İŞ TAKİBİ VE TESCİL BİLGİLENDİRME

Kullanmakta olduğumuz Web tabanlı gümrük takip sistemi üzerinde gümrük personelimizde bulunan el terminalleri ile  gümrük beyanname durumlarınızın anlık olarak kayıt altında tutulmaktadır. İsteğiniz üzerine belirlemiş olduğunuz mail adreslerine işlemlerinizin durumu ile ilgili iş takip mailerinin, ithalat ve ihracat işlemlerinde tescil bilgilerinin otomatik olarak mail ile gönderilmesini sağlamaktayız.

AYLIK İŞLEM RAPORLARI

İsteğiniz üzerine her ay belirlemiş olduğunuz tarihlerde yapmış olduğunuz tüm işlemlerin detaylı dökümünün gönderilmesini sağlamaktayız.

FATURALANDIRMA

Müşterilerimizle yapmış olduğumuz yıllık sözleşmeler dahilinde gümrükleme fiyatlarınızın sisteme otomatik olarak tanıtılarak otomatik olarak faturalarınız kesilmektedir.

Sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Bildirimi, Gizlilik Bildiriminin bir parçasıdır. Şirketimiz ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasıyla ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.